هفته گذشته که سايت تورگردان رو زير و رو مي کردم متوجه شدم قيمت تورهاي کيش به شکل قابل توجهي کاهش پيدا کرده و به راحتي ميشه در يک هتل سه ستاره و با کيفيت با حدود 700 هزار تومن به کيش سفر کرد. من هم از فرصت استفاده کردم و از سرماي پاييزي شهرمون فرار کردم. يکي از هتل هاي خوب در خيابان رودکي رو که تقريبا مرکز شهر به حساب مياد از طريق تور رزرو کردم و با قيمتي استثنايي به کيش رفتم. چون بليت رفت و برگشت و اقامتم خيلي به صرفه در اومده بود، تصميم گرفتم تا ميتونم در کيش دست و دل بازي به خرج بدم و خرج کنم. جاي شما خالي، به بهترين رستوران ها رفتم و بليت بهترين تفريحات و جاذبه هاي کيش رو تهيه کردم. توي سفر سه روزه به کيش ، بهترين ها رو براي خودم رقم زدم و تا مي تونستم کيف کردم. حالا مي خوام برنامه سفر سه روزه به کيش رو براي شما هم بنويسم ؛ شايد زماني که تور کيش رو رزرو کرديد اين اطلاعات به دردتون بخوره.

ادامه مطلب.

تجربه سفر به کيش (برنامه ريزي سفر به کيش)

تجربه سفر به کيش (برنامه ريزي سفر به کيش)

کيش ,رو ,بهترين ,سفر ,مي ,رزرو ,به کيش ,سفر به ,کيش رو ,روزه به ,و با

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

نیلو رایانه دانلود فیلم | دانلود انیمیشن-شیراز مووی kahrobarangs neginkavircer مجتمع مسکونی 204 واحدی انارستان نگارش انواع رزومه های انگلیسی تخصصی و حرفه ای csinformation دانلود کتاب ngkavir پایگاه اطلاع رسانی محمد مهدی نوری پور